loader image
B.M Surma Usługi Pogrzebowe Biłgoraj

Biłgorajski dom pogrzebowy Surma

Usługi pogrzebowe

Dom pogrzebowy B&M Surma świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe, co oznacza, że zajmujemy się szeroko pojętą organizacją ceremonii pogrzebowych oraz wszystkiego, co się z tym wiąże.

Cały duży budynek zaadaptowaliśmy na potrzeby działalności pogrzebowej. Rozmowy z Klientami odbywają się w jasnym, przestronnym biurze, tu dokonuje się wszelkich niezbędnych formalności, przygotowuje dokumenty, ustalamy szczegóły a także przygotowuje klepsydry, które następnie są rozwieszane przez naszego pracownika na słupach ogłoszeniowych.

Kolejnym krokiem jest wybranie trumny lub urny. Posiadamy szeroki wybór trumn od najprostszych aż po wysokiej jakości wyroby. W przypadku skomplikowanych lub niestandardowych oczekiwań podejmujemy się sprowadzenia określonego wyrobu. 

W naszej ofercie można także znaleźć kompletną garderobę dla zmarłych, zarówno mężczyzn jak i kobiet. W sprzedaży mamy świece, różańce, modlitewniki, wieńce i wszystko, co niezbędne do zorganizowania pochówku.

W budynku znajduje się duża, elegancka, klimatyzowana kaplica, przeznaczona do spotkań modlitewnych, tzw. „różańców”, a także pożegnań Rodzin ze zmarłymi.

Posiadamy również własną niezależną chłodnię z dwunastoma komorami oraz pomieszczenie przeznaczone do przygotowania zwłok do pochówku, w zakres którego wchodzi tanatopraksja i tanatokosmetyka, wykonywana przez naszego wykwalifikowanego pracownika.

Zajmujemy się transportem zmarłych zarówno na terenie Polski, jak i poza jej granicami, załatwiamy również wszelkie związane z tym formalności, w tym również tłumaczenia przysięgłe. Na życzenie Rodziny zajmujemy się składaniem wniosków o wypłatę zasiłku pogrzebowego do ZUS i KRUS, pomagamy również Klientom w wypełnianiu wniosków i kompletowaniu dokumentów.

Świadczymy usługi kremacyjne.

Budynek dostosowany jest do osób niepełnosprawnych.