loader image
B.M Surma Usługi Pogrzebowe Biłgoraj

Biłgorajski dom pogrzebowy Surma

O Firmie

Decyzję o założeniu firmy podjęliśmy w 1998 r. Początkowo nasze przedsiębiorstwo, działające pod nazwą PHUP Marian Surma, świadczyło usługi kamieniarskie. Po zbadaniu rynku usług pokrewnych, zdecydowaliśmy się poszerzyć działalność o usługi pogrzebowe. Była to dla nas niezwykle ważna decyzja, stanęliśmy przed ogromnym wyzwaniem. Po wielu miesiącach, szkoleń, przygotowań, analiz i narad, w 2006 roku zakupiliśmy pierwszy karawan. Był to przełomowy moment w naszym życiu zawodowym. Od tamtej pory wszystko potoczyło się błyskawicznie. Poczyniliśmy szereg inwestycji, bez ustanku dążąc do podniesienia standardów usług pogrzebowych świadczonych w naszym powiecie.

W 2010 r. stanęliśmy przed kolejnym wyzwaniem, tym razem na rynku kamieniarskim. Zostaliśmy poproszeni o administrowanie cmentarza parafialnego w Soli. Następnie, w tym samym roku, zaczęliśmy również zarządzać kolejnymi cmentarzami – w Aleksandrowie i Józefowie. Robimy to z powodzeniem do dziś.
W lipcu 2011 r. nasza firma dołączyła do prestiżowego stowarzyszenia – Polskiej Izby Pogrzebowej, zrzeszającej przedsiębiorców branży pogrzebowej i pokrewnej z całej Polski. Dzięki członkostwu jesteśmy zapraszani na rozmaite targi, szkolenia, kursy w Polsce i za granicami kraju, otrzymujemy również szeroko pojętą pomoc prawną w działalności firmy. W 2012 w budynku naszej firmy, przy ulicy Lubelskiej 52 w Biłgoraju, wybudowaliśmy przestronną, elegancką kaplicę.

Firma B&M Surma jest naszą dumą. Tworzymy ją z sercem i pasją. Zarówno my, jak i nasz personel, przykładamy ogromną wagę do świadczonych usług, kultury osobistej, dyskrecji, wrażliwości, szacunku i współczucia w kontaktach z Klientami. Dzięki hołdowaniu takim wartościom, nasza firma szybko zaczęła wyróżniać się na tle konkurencji, zdobyliśmy zaufanie i uznanie Klientów. Stale doskonalimy swoje umiejętności, uczestniczymy w kursach i szkoleniach, nasi pracownicy są wysoko wykwalifikowani i posiadają odpowiednie uprawnienia do wykonywania zawodu . Doskonalimy obecne procedury, wdrażamy innowacje, dopasowujemy się do potrzeb i oczekiwań Klientów.